Litery 3D do promocji firmy w Poznaniu

Reklama zewnętrzna stanowi obecnie normę w każdym mieście. Jest obecna nie tylko w aglomeracjach, ale również w małych miejscowościach. Jeśli więc właściciele firmy nie chcą pozostać w tyle za konkurencją, również powinni zadbać o widoczność swojej działalności. Świetnym sposobem na zwiększenie świadomości marki w przestrzeni publicznej są litery przestrzenne podświetlane. Jeśli taki nośnik zostanie dobrze wykonany, zapewni jednocześnie dużą czytelność przekazu oraz estetykę, która będzie pozytywnie wpływać na wizerunek marki.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości reklam. Nasze napisy LED wykonywane są z dużą precyzją, dzięki czemu świetnie się prezentują oraz stanowią produkty, które służą klientom przez długi czas. KIK Reklama specjalizuje się również w naprawie i serwisowaniu starych elementów promujących. Dzięki naszemu wsparciu Państwa litery 3D podświetlane odzyskają świetny wygląd i znów będą przyciągać klientów.

Litery przestrzenne podświetlane krok po kroku

Jesteśmy firmą, która zajmuje się tworzeniem reklam od początku do końca. Każdą współpracę rozpoczynamy od szczegółowego zapoznania się z oczekiwaniami naszych klientów. Chcemy znać Państwa wizję, aby dokładnie wiedzieć, jakie litery 3D LED spełnią Wasze oczekiwania. Dopiero po omówieniu wszystkich detali zabieramy się do projektowania unikalnego napisu, który znajdzie się na budynku Państwa firmy. Kiedy jest on już gotowy i otrzyma akceptację, przystępujemy do produkcji, a następnie montażu na miejscu. Jako klienci dostają więc Państwo kompletny pakiet usług.

W jakich branżach sprawdza się ta forma reklamy?

Litery przestrzenne podświetlane to częsty widok na wielu budynkach, a także w ich bliskim otoczeniu. Ponieważ, mimo dużego rozmiaru, nie są one szczególnie nachalną formą reklamy, doskonale sprawdzają się nawet jako promocja specjalistycznych gabinetów medycznych czy placówek edukacyjnych. Atrakcyjnie i solidnie wykonane litery LED 3D są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne i pozostają na swoim miejscu przez lata. Czyni je to produktami wybieranymi przez branże, takie jak: kultura, finanse, sport i rekreacja, media, gastronomia, nieruchomości i wiele innych.

Z czego powstają przestrzenne napisy podświetlane?

Do produkcji wysokogatunkowych liter przestrzennych LED używamy plexi, styrodruku, a także p. Wszystkie z tych tworzyw doskonale przylegają do elementów elewacji, nie poddając się działaniu silnego wiatru. Są również odporne na promieniowanie UV czy różnego rodzaju opady. Dzięki temu długo zachowują efektowny wygląd i mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Produkowane przez nas litery 3D podświetlane zrobione są także z najwyższej jakości modułów LED, które mogą świecić nawet do pięćdziesięciu tysięcy godzin.

Dlaczego warto zastosować litery LED?

Poszukując trwałych rozwiązań, które zwiększą zainteresowanie firmą w najbliższym otoczeniu, warto zdecydować się na litery przestrzenne LED. Są one atrakcyjną wizualnie reklamą, na którą otoczenie na ogół reaguje bardzo pozytywnie. Napis świetlny stanowi swego rodzaju wizytówkę marki oraz wskazówkę dla klientów, którzy dzięki niemu mogą łatwiej trafić do wybranej placówki. Ten typ nośnika jest więc bardzo funkcjonalny i poza tym, że znakomicie zwiększa świadomość istnienia danej działalności, sprawia także, że odbiorcy, którzy już słyszeli o firmie, szybciej zlokalizują jej siedzibę. Dzięki możliwości zaprojektowania liter tak, aby korespondowały z całą identyfikacją wizualną marki, doskonale utrwala się ona w świadomości przechodniów.