Wysokogatunkowe kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe stanowią wyrazistą formę promocji, dzięki której zwiększa się świadomość marki wśród odbiorców. Firma KIK Reklama już od dwudziestu lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości paneli. Nasze produkty powstają z kompozytu, tworzywa, a także z połączenia aluminium i plexi. Wśród dotychczasowych realizacji znajdą Państwo standardowe kasetony reklamowe z Poznania, jak i modele z elastycznym licem. Podejmujemy się produkcji niedużych szyldów oraz wielkopowierzchniowych znaków firmowych. Wybrany przez Państwa wysokogatunkowy kaseton reklamowy może posiadać moduł LED, dzięki któremu będzie dobrze widoczny także po zmroku. Nasze diody są w stanie świecić aż do pięćdziesięciu tysięcy godzin.

Poza projektowaniem i produkcją zapewniamy również montaż reklam. Decydując się na usługi naszej firmy, mają więc Państwo pewność, że zadbamy o transport i fachową instalację. Otrzymacie gotowy wyrób, stworzony według własnej wizji, który umieścimy w wybranym przez Państwa miejscu.

Rewitalizacja i naprawa kasetonów w Poznaniu

Zajmujemy się również odnawianiem istniejących kasetonów. Jeśli obecny nośnik reklamy jest zniszczony lub po prostu nie spełnia już Państwa oczekiwań, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Sprawimy, że kaseton reklamowy znów będzie zachęcał do poznania Państwa działalności. Skutecznie naprawimy to, co uległo w nim zepsuciu i zapewnimy gwarancję na odrestaurowany produkt. Zadbamy o każdy szczegół, aby odnowiona reklama kasetonowa mogła promować Państwa markę jak najdłużej.

Dlaczego warto inwestować w tę formę reklamy?

Cechą promocji za pomocą nośników outdoorowych, do których zalicza się między innymi jest możliwość dotarcia do odbiorców na określonym terenie. Jeśli więc firma posiada swój punkt obsługi klienta, warto zastosować podświetlany baner reklamowy w pobliżu tego miejsca. Dzięki temu osoby przechodzące i przejeżdżające opodal będą już kojarzyć znaki towarowe Państwa marki. Może to natomiast skutkować jej wyborem, kiedy klienci będą potrzebować produktów lub usług, które Państwo proponujecie. Wasza firma wyda im się bowiem bardziej znajoma i godna zaufania niż konkurencja. Co więcej, odbiorcy wcale nie muszą być świadomi powodów takiego sposobu postrzegania Państwa działalności.

Co powinno znaleźć się na kasetonie reklamowym?

Żeby kaseton reklamowy LED był skutecznym nośnikiem promującym firmę, należy dobrze zaprojektować jego wygląd. Ważne, aby znalazło się na nim logo marki, bowiem to ono powinno się utrwalić w pamięci odbiorców. Poza tym będzie lepiej widoczne z daleka niż jakiekolwiek slogany. Oczywiście, na wieloformatowym nośniku można umieścić, poza znakiem towarowym, także hasło reklamowe. Najistotniejsze jednak, aby to symbol graficzny czy nazwa przedsiębiorstwa, były zauważalne na pierwszy rzut oka.

Jeśli chodzi o kasetony reklamowe Poznań posiada ich naprawdę sporo, dlatego należy zadbać również o lokalizację swojego nośnika. Powinien on znajdować się na odpowiedniej wysokości, jak i być skierowany w stronę, z której pochodzi największy ruch. Dzięki temu dotrą Państwo ze swoim przekazem do największej ilości osób.

Które branże najczęściej wykorzystują kasetony do promocji?

Wiele firm, związanych z najróżniejszymi obszarami gospodarki, decyduje się na własny kaseton reklamowy LED. Jest to doskonała forma promocji między innymi dla: aptek, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, gabinetów lekarskich, restauracji, sklepów czy lokali usługowych. Banery świetlne reklamowe rzucają się w oczy nawet nocą, dlatego przebywając w otoczeniu danej firmy, o dowolnej porze, odbiorca na pewno je zauważy.